Něco málo o mě…

Lepší než proklínat tmu, je zapálit alespoň jednu svíčku.

Narodila jsem se v roce 1984.  V tomto roce také spatřila poprvé světlo světa i pohádka Koloběžka první. Narodila jsem se pro mě v nejkrásnějším městě České republiky. 

Můj tatínek co by projektant, pracoval v jedné z mnoha továren, které se u nás ve městě nacházely.

náhled obrázku  Maminka, zase zachraňovala životy, těch nejmenších.      Bydleli jsme v jednom z mnoha cihlových domů, které se u nás ve městě nacházely. Kostel svatého Josefa Don Bosco  Do základní školy jsem nastoupila přesně podle plánu v šesti letech v roce 1990. Naše škola byla docela veliká. V každém ročníku byly tři třídy po 30 dětech. Dnes nemyslitelné.  Už na základní škole jsem s psaním povídek a románů tak trochu laškovala. V roce 1999, čili v deváté třídě jsem dokonce začala hrát amatérské divadlo. Vzhledem k tomu, ale že jsem neuspěla u přijímacích zkoušek na Janáčkovu konzervatoř jsem své sny stát se hercem razantně utnula.  Navíc se vstupem na střední průmyslovou školu mi ani nezbýval čas. Čtyři roky jsem poctivě jezdila každý den vlakem do nedalekého Frýdku- Místku, kde jsem vystudovala obor Technická administrativa- strojírenství. V roce 2003 jsem úspěšně odmaturovala a ještě týž rok nastoupila na Technickou univerzitu Vysoké školy Báňské. Vzhledem k mým matematickým a logickým předpokladům jsem studium na této Vysoké škole o rok později ukončila. Ve stejném roce tzn. 2004 se mi narodila má dcera Adrianka . Rostla jako z vody a za nedlouho jsme slavili její třetí rok a já se vydala na profesní dráhu. Začala jsem pořádat tábory pro děti, udělala si kurz Hlavního vedoucího MŠTV, založila turistický oddíl Šedé veverky (www.sveverky.sweb.cz)  a pracovala jsem jako vychovatelka ve školní družině. Zároveň jsem se rozhodla, že si dodělám vzdělání a začala jsem studovat Pedagogickou fakultu učitelství odborných předmětů. Aby toho nebylo málo dostudovávala jsem po víkendech vychovatelství a pedagoga volného času. V roce 2011 jsem úspěšně dokončila Magisterské studium.  Tento rok byl opět velmi úspěšný a narodil se mi syn Kubíček.  V roce 2012 jsem vydala svou první knihu Kuchařka pro novomanželky, aneb láska prochází žaludkem.

Svou první knihu jsem, ale napsala mnohem mnohem dřív. To se psal rok 1997 a já dokončila román tzv. „do šuplíku“ Nestihla Vánoce. Do „šuplíku“ jsem ještě napsala i další knihy, které zatím nespatřili světlo světa, ale je možné, že se někdy dočkají svého vydání.

V poslední době se kromě dětí a psaní, věnuji také sbírání retro hraček. Mou zatím malou sbírku můžete shlédnout na www.starehracky.cz. Bojdová Lenka

Kontakty na mou maličkost:-)

email: tady mě zastihnete nejčastěji      LBednarova@seznam.cz

telefon: tady se snažím být, ale ne vždy se mi to povede 🙂    728 38 52 46

A kdybyste mi přece jen chtěli napsat dopis nebo poslat nějakou starou hračku 🙂

Lidečko 196, Lidečko, 756 15

 

2 komentáře u „Něco málo o mě…

  1. tete

    Tak, tak… nejkrásnější město ČR.
    Té fotky z tábora jsem se až lekla- já jsem se tam poznala!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *